Junior Performance Specialist

Osoba, który dołączy do zespołu afiliacji będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w prowadzeniu kampanii efektywnościowych,

Zadania:

  • Współprowadzenie kampanii marketingowych w sieci afiliacyjnej
  • Realizacja działań efektywnościowych w założonych ramach czasowych i KPI
  • Raportowanie wyników, wnioskowanie i budowanie rekomendacji dla klientów
  • Współpraca z wydawcami, dbanie o dobre relacje oraz poszerzanie portfela partnerów
  • Czynności administracyjne związane z obiegiem dokumentów

Benefity

Przyjazna i kreatywna atmosfera

Elastyczne godziny pracy

Nadgodziny to wyjątki

Praca z domu, jeśli potrzebujesz

Duża organizacja, ale nie korpo

Praca ze znanymi markami

Wymiana wiedzy i budżet szkoleniowy

Biuro przyjazne psom i dzieciom

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Ubezpieczenie na życie

Ekstra urlop za staż

Będziesz idealnym kandydatką/kandydatem, jeśli:

  • Interesujesz się marketingiem, reklamą online i chcesz poszerzać wiedzę
  • Bardzo dobrze znasz narzędzia MS Office, w szczególności Excela i PowerPointa
  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Masz pierwsze doświadczenia w branży marketingowej np. staż lub praktyki
  • Kreatywnie podchodzisz do powierzonych zadań
  • Lubisz analizować dane i potrafisz wyciągać trafne wnioski
  • Lubisz pracować w zespole
  • Masz dobrą organizację własnej pracy
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy Ci:

  • Pracę i naukę wśród najlepszych specjalistów
  • Ambitny i pozytywny zespół
  • Poznanie narzędzi marketingowych oraz nabycie praktycznej wiedzy z zakresu działań afiliacyjnych
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej branży digital marketingu

Kontakt do rekrutacji

Kasia Szmidt

Kierownik ds. Rekrutacji i EB

+48 607 105 991

katarzyna.szmidt@k2.pl