Junior Performance Specialist

Osoba, który dołączy do zespołu performance będzie zajmowała się planowaniem kampanii efektywnościowych w obszarze digital.

Zadania:

  • Planowanie kampanii performance marketing (afiliacja, display, email, mobile)  zgodnie z założeniami briefu.
  • Realizacja działań efektywnościowych w założonych ramach czasowych i KPI.
  • Optymalizacja wyników kampanii i przygotowywanie analiz.
  • Współpraca z wydawcami oraz poszerzanie portfela partnerów.

Benefity

Przyjazna i kreatywna atmosfera

Elastyczne godziny pracy

Nadgodziny to wyjątki

Praca z domu, jeśli potrzebujesz

Duża organizacja, ale nie korpo

Praca ze znanymi markami

Wymiana wiedzy i budżet szkoleniowy

Biuro przyjazne psom i dzieciom

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Ubezpieczenie na życie

Ekstra urlop za staż

Nasze wymagania:

  • Aktualna znajomość rynku mediów digitalowych oraz modeli efektywnościowych.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Plusem będzie znajomość narzędzi do prowadzenia kampanii oraz do automatyzacji.
  • Kreatywne podejście do zadań.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Lubisz analizować dane i potrafisz wyciągać trafne wnioski.

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Współpracę z renomowanymi markami,
  • Rozwój zawodowy i szkolenia,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie.

Kontakt do rekrutacji

Kasia Szmidt

Kierownik ds. Rekrutacji i EB

+48 607 105 991

katarzyna.szmidt@k2.pl