Junior SEM Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy specjalisty SEM, który dołączy do naszego 6-osobowego zespołu i ramię w ramię z nami będzie dbał o rozwój kampanii Google Ads naszych klientów.

Jeżeli:

  • Internet i reklama to Twoje pasje,
  • posiadasz rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads,
  • potrafisz obsługiwać Edytora AdWords,
  • dobrze znasz Google Analytics,
  • masz bardzo dobrą znajomość Excel i PowerPoint,
  • jesteś osobą ambitną, samodzielną i chcesz się rozwijać w obszarze SEM

to właśnie Ciebie szukamy.

Benefity

Przyjazna i kreatywna atmosfera

Elastyczne godziny pracy

Nadgodziny to wyjątki

Praca z domu, jeśli potrzebujesz

Duża organizacja, ale nie korpo

Praca ze znanymi markami

Wymiana wiedzy i budżet szkoleniowy

Biuro przyjazne psom i dzieciom

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Ubezpieczenie na życie

Ekstra urlop za staż

Obowiązki:

  • planowanie i wdrażanie kampanii Google Ads;
  • analiza i raportowanie realizacji założonych celów kampanii, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji;
  • testowanie i optymalizacja kampanii pod kątem maksymalizacji efektów;
  • śledzenie najnowszych rozwiązań związanych z SEM i ich implementacja na kontach klientów.

Oferujemy:

  • pracę z dużymi międzynarodowymi klientami – liderami rynku,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, poznawania nowych narzędzi i wymiany doświadczeń,
  • poszerzanie zakresu i skali prowadzonych projektów,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niepubliczną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • owocowe środy.
Kontakt do rekrutacji

Kasia Szmidt

Kierownik ds. Rekrutacji i EB

+48 607 105 991

katarzyna.szmidt@k2.pl