New Business Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Do naszego zespołu Business Development poszukujemy nowej osoby do pracy na lokalnych rynkach.

Szukamy osoby:

  • dobrze zorganizowanej, przedsiębiorczej,
  • z bardzo dobrą znajomością lokalnego rynku reklamowego,
  • zorientowanej na klienta lokalnego z szeroką bazą kontaktów,
  • posiadającej sukcesy w zdobywaniu nowego biznesu,
  • posiadającej bardzo dobre relacje z klientami,
  • doświadczonej w dosprzedaży.

Benefity

Przyjazna i kreatywna atmosfera

Elastyczne godziny pracy

Nadgodziny to wyjątki

Praca z domu, jeśli potrzebujesz

Duża organizacja, ale nie korpo

Praca ze znanymi markami

Wymiana wiedzy i budżet szkoleniowy

Biuro przyjazne psom i dzieciom

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Ubezpieczenie na życie

Ekstra urlop za staż

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w biurze reklamy mediów ogólnopolskich lub lokalnych / domu mediowym / agencji kreatywnej,
  • wiedza i predyspozycje sprzedażowe,
  • umiejętności i wyczucia w budowaniu efektywnych relacji z klientami,
  • wiedza z obszaru mediów i marketingu.

Zakres obowiązków:

  • nawiązanie i budowanie relacji z klientami,
  • prezentacja ofert agencji,
  • realizowanie strategii sprzedażowej agencji, w tym współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zleceń klientów,
  • budowanie bazy klientów.

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzenia,
  • unikalną wiedzę digitalową,
  • silne wsparcie zespołów specjalistycznych,
  • możliwość pracy zdalnej.
Kontakt do rekrutacji

Kasia Szmidt

Kierownik ds. Rekrutacji i EB

+48 607 105 991

katarzyna.szmidt@k2.pl