SEM Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy Specjalisty SEM, który dołączy do naszego 6-osobowego zespołu i ramię w ramię z nami będzie dbał o rozwój kampanii Google Ads naszych klientów.

Jeżeli:

  • Internet i reklama to Twoje pasje,
  • potrafisz analizować dane,
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads, znasz jego wszystkie produkty, a podczas prowadzenia kampanii kierujesz się zasadami best practice,
  • posiadasz komplet certyfikatów Google Ads,
  • bardzo dobrze znasz Google Analytics oraz Excel (znajomość Search Ads 360 będzie dodatkowym atutem),
  • znasz język angielski na dobrym poziomie,
  • jesteś osobą ambitną, samodzielną, z proaktywnym podejściem do pracy i chcesz się rozwijać,

to właśnie Ciebie szukamy.

Benefity

Przyjazna i kreatywna atmosfera

Elastyczne godziny pracy

Nadgodziny to wyjątki

Praca z domu, jeśli potrzebujesz

Duża organizacja, ale nie korpo

Praca ze znanymi markami

Wymiana wiedzy i budżet szkoleniowy

Biuro przyjazne psom i dzieciom

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Ubezpieczenie na życie

Ekstra urlop za staż

Obowiązki:

  • planowanie i wdrażanie kampanii Google Ads (Search, PLA, YouTube, GDN, promocja aplikacji),
  • analiza i raportowanie realizacji założonych celów kampanii,
  • testowanie i optymalizacja kampanii pod kątem maksymalizacji efektów,
  • śledzenie najnowszych rozwiązań związanych z SEM i ich implementacja na kontach klientów,
  • propagowanie najlepszych praktyk SEM wśród klientów oraz na rynku reklamy online,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • spotkania z klientami w celu podsumowania działań czy zaproponowania nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • pracę z dużymi międzynarodowymi klientami, z dużymi budżetami i ciekawymi wyzwaniami,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń,
  • poszerzanie zakresu i skali prowadzonych projektów,
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niepubliczną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • owocowe środy.
Kontakt do rekrutacji

Kasia Szmidt

Kierownik ds. Rekrutacji i EB

+48 607 105 991

katarzyna.szmidt@k2.pl