Specjalista SEO

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wykonywanie audytów serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarek,
  • rekomendowanie klientom rozwiązań, które przyczynią się do osiągania wysokiego ruchu organicznego,
  • tworzenie cyklicznych raportów,
  • przygotowywanie analiz konkurencji, linkowania itp.,
  • kontakt z klientem i uczestnictwo w spotkaniach,
  • tworzenie ofert przetargowych,
  • tworzenie strategii linkbuilding.

Oferujemy:

  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń,
  • poszerzanie zakresu i skali prowadzonych projektów,
  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów,
  • świetną atmosferę w nowoczesnym biurze, opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • możliwość pracy dla renomowanych firm na rynku,
  • wsparcie w rozwoju.

Benefity

Przyjazna i kreatywna atmosfera

Elastyczne godziny pracy

Nadgodziny to wyjątki

Praca z domu, jeśli potrzebujesz

Duża organizacja, ale nie korpo

Praca ze znanymi markami

Wymiana wiedzy i budżet szkoleniowy

Biuro przyjazne psom i dzieciom

Prywatna opieka medyczna

Karta Multisport

Ubezpieczenie na życie

Ekstra urlop za staż

Oczekiwania:

  • posiadasz minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze SEO,
  • chcesz rozwijać się dalej w obszarze SEO,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • masz wiedzę na temat wyszukiwarek internetowych,
  • wiesz jak optymalizować serwisy internetowe,
  • masz doświadczenie w obsłudze narzędzi pomocnych w SEO, np. Search Console, Google Analytics, Screaming Frog,
  • znasz najważniejsze czynniki wpływające na pozycje stron w wyszukiwarkach,
  • posiadasz wiedzę na temat składni HTML i podstaw technologii stron WWW,
  • nieobce Ci jest pojęcie Content Marketingu,
  • mówisz / czytasz po angielsku.

Kontakt do rekrutacji

Kasia Szmidt

Kierownik ds. Rekrutacji i EB

+48 607 105 991

katarzyna.szmidt@k2.pl