Web Content Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-łaś). Jesteśmy K2 Precise – agencją marketingową należącą do Grupy Altavia Kamikaze + K2. Stawiamy na rozwój precyzyjnego marketingu, w którym centralną rolę odgrywają kampanie programatyczne, analityka oraz business intelligence. Zapewniamy frajdę z pracy jak w startupie i stabilność dużej firmy. Dbamy o fajną atmosferę – żebyśmy nie musieli, ale żeby nam się chciało. Cenimy poczucie humoru i proaktywność. Chętnie dzielimy się wiedzą, pytamy, jak nie wiemy i doceniamy swoją pracę.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Wdrażanie treści i grafik do systemu CMS, w tym aspektów SEO (meta opis, tytuł itp.) dla strony internetowej klienta z branży motoryzacyjnej.
  • Rekomendowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w celu poprawy i optymalizacji treści, grafiki i elementów wizualnych na stronach internetowych klientów.
  • Projektowanie i wdrażanie nowych stron docelowych lub modułów w ramach szablonów CMS.
  • Ścisła współpraca z klientami w zakresie zadań i projektów związanych z modyfikacjami stron internetowych.
  • Współpraca z programistami nad technicznymi aspektami zmian na stronach internetowych klientów.
  • Doradzanie klientom w zakresie poprawy konwersji stron internetowych i wdrażania niezbędnych zmian.

Z nami możesz liczyć na:

Wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą.

Pracę ze znanymi markami i ciekawymi wyzwaniami, które sam(a) będziesz tworzyć.

Jasną ścieżkę awansu oraz możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i różnorodnym projektom.

Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, konsultacje psychologiczne.

Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku.

Zielone światło na realizację Twoich pomysłów i realny wpływ na rozwój działu.

Brak dress code’u.

Pracę w modelu hybrydowym.

Co musisz umieć, by usłyszeć od nas IT’S A PERFECT MATCH:

  • Masz doświadczenie w pracy z systemami CMS (min 1 rok). Docelowo będziesz pracować na Adobe Experience Manager.
  • Masz doświadczenie w pracy z projektami digital (min 2 lata). Rozumiesz pojęcia i KPI marketingowe, potrafisz wczuć się w użytkownika, który będzie czytał materiały, które przygotowujemy, potrafisz zaproponować celny komunikat czy kolejną akcję, jaką user powinien wykonać na danej stronie.
  • Masz doświadczenie w pracy z dużym serwisem contentowym (mile widziane), szczególnie gdy rozumiesz też podstawowe zasady SEO
  • mówisz po angielsku (min. B1) – nie masz problemu, żeby się odezwać na callu po angielsku, napiszesz maila z podsumowaniem spotkania czy przygotujesz ticket do działu technicznego.
  • Potrafisz samodzielnie zredagować kilka akapitów na bazie wsadu merytorycznego oraz na podstawie zrozumienia grupy docelowej-zajawki, łączniki pomiędzy akapitami, podsumowania, wstępy, etc.
  • Kiedy coś technicznie nie działa to starasz się to naprawić-pytasz, zdobywasz wiedzę z dostępnych miejsc i starasz się zrozumieć przyczynę problemów
  • Lubisz procesy. Planujesz swoje zadania, dzień, wolisz systematyczność niż spontaniczność, lubisz odhaczać ukończone zadania oraz optymalizować swoją pracę.
  • Jesteś osobą otwartą, zorganizowaną, dokładną, potrafisz wyznaczyć sobie priorytety, pytasz gdy czegoś potrzebujesz i dowozisz na ustalony termin.
  • Fajnie, jeśli branża automotive jest Ci bliska.

Dlaczego warto dołączyć do nas?

  • Nie sprowadzamy naszej pracy do sztywnych, korporacyjnych ram. U nas możesz być sobą, pracując z ludźmi, którzy cenią nieformalną atmosferę, humor i mają dystans do siebie.
  • Dajemy Ci swobodę w działaniu i zielone światło na realizację Twoich pomysłów. Chcemy, żebyś miał(a) realny wpływ na rozwój firmy i czuł(a) sens wykonywanej pracy.
  • Dla nas liczy się przede wszystkim efekt Twojej pracy – nie narzucamy Ci sposobu jej wykonania.

Kontakt do rekrutacji

Patrycja Kruszyńska

People & Culture Specialist

+48 789 477 958

patrycja.kruszynska@kamikaze.digital